Biomed Oy
Biomed Facebook Biomed Instagram
  • English
  • Tuotealueet ×

    Elias Jaakkola

    Toimitusjohtaja
    elias.jaakkola@biomed.fi
    044 3384084
    Kumppanuudet

    Birgit Stenroos

    Myyntipäällikkö
    birgit.stenroos@biomed.fi
    0400 976420
    Tuotekysymykset ja jälleenmyynti

    Juho Tunkelo

    Markkinointipäällikkö
    juho.tunkelo@biomed.fi
    045 1539460

    Tiina Kivi

    Talouspäällikkö
    tiina.kivi@biomed.fi
    040 564 9899

    Tomi Savolainen

    Ostaja
    tomi.savolainen@biomed.fi
    044 5899244

    Emilia Tuominen

    Johdon assistentti
    emilia.tuominen@biomed.fi
    040 6210253
    Ota yhteyttä Whatsappissa >>
    TerveysSummit & verkkovalmennukset

    Riku Karonen

    Tuotantopäällikkö
    riku.karonen@biomed.fi
    040 5067904

    Markus Lundström

    Tuotekehittäjä
    markus.lundstrom@biomed.fi
    045 1719332

    Tuotekehitys, kansainväliset yhteydet

    Juha Huuskola

    Tuotanto
    juha.huuskola@biomed.fi

    Perttu Mattila

    Varasto
    tilaukset@biomed.fi
    09-34246340

    Anne Barck

    Sometuottaja
    anne.barck@biomed.fi

    Vaikuttajayhteistyöt

    Hilja Vehkavuori

    Varastoapulainen
    hilja.vehkavuori@biomed.fi

    Biomedin laskutustiedot

    1. Verkkolaskut

    Biomed Oy, 0489145-3

    Verkkolaskuosoite: 003704891453
    Operaattori: Maventa (003721291126)
    Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

    2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

    Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja.
    Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa tiedostossa itse laskun kanssa.

    Sähköpostilaskun osoite: 04891453@scan.netvisor.fi

    Voit lähettää useita laskuja yhdessä sähköpostiviestissä, kunhan jokainen lasku on erillisenä liitetiedostona. Kaikilla tiedostoilla tulee olla eri nimi.

    3. Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun

    Käytäthän paperilaskutusta vain, jos sinulla ei ole mahdollista lähettää verkkolaskua tai PDF Sähköpostilaskua.
    Laskussa sekä kirjekuoressa, jossa lasku lähetetään tulee lukea alla olevat osoitetiedot:

    Biomed Oy
    04891453
    PL 100
    80020 Kollektor Scan

    Voit ottaa meihin yhteyttä soittamalla, alla olevalla lomakkeella tai lähettämällä meille sähköpostia info@biomed.fi .

     

      Hyväksyn Biomed Oy:n tietosuojaselosteen.

      0
        0
        Ostoskori
        Ostoskori on tyhjäOstoksille >>
          Laske toimituskulut
          Päivitä kuponki