Biomed Oy
Etsi
Yleiset suodattimet
Biomed Facebook Biomed Instagram
  • English
  • Tuotealueet ×

    Elias Jaakkola

    Toimitusjohtaja
    elias.jaakkola@biomed.fi
    044 338 4084
    Yhteistyöpyynnöt ja kumppanuudet

    Joni Laiho

    Terveystuoteliiketoiminnan johtaja
    joni.laiho@biomed.fi
    045 1111 400

    Birgit Stenroos

    Myyntipäällikkö
    birgit.stenroos@biomed.fi
    info@biomed.fi
    0400976420
    Tuotekysymykset ja jälleenmyynti

    Juho Tunkelo

    Markkinointipäällikkö
    juho.tunkelo@biomed.fi
    045 153 9460

    Emilia Tuominen

    Johdon assistentti
    emilia.tuominen@biomed.fi
    040 6210 253
    Ota yhteyttä Whatsappissa >>
    TerveysSummit & verkkovalmennukset

    Veera Silén

    Johdon assistentti
    veera.silen@biomed.fi
    040 504 5001
    Tuotekehitys, kansainväliset yhteydet

    Jaakko Bunda

    09 3424 6340
    jaakko.bunda@biomed.fi
    Tuotanto

    Tomi Savolainen

    Ostaja
    tomi.savolainen@biomed.fi
    040 0414009

    Anne Barck

    Sometuottaja
    anne.barck@biomed.fi

    Juha Huuskola

    0400 413 105
    tilaukset@biomed.fi
    Tuotanto ja varasto/lähettämö, pakastetilaukset

    Riku Karonen

    Tuotantoinsinööri
    040 5067904
    riku.karonen@biomed.fi

    Biomedin laskutustiedot

    1. Verkkolaskut

    Biomed Oy, 0489145-3

    Verkkolaskuosoite: 003704891453
    Operaattori: Maventa (003721291126)
    Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

    2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

    Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja.
    Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa tiedostossa itse laskun kanssa.

    Sähköpostilaskun osoite: 04891453@scan.netvisor.fi

    Voit lähettää useita laskuja yhdessä sähköpostiviestissä, kunhan jokainen lasku on erillisenä liitetiedostona. Kaikilla tiedostoilla tulee olla eri nimi.

    3. Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun

    Käytäthän paperilaskutusta vain, jos sinulla ei ole mahdollista lähettää verkkolaskua tai PDF Sähköpostilaskua.
    Laskussa sekä kirjekuoressa, jossa lasku lähetetään tulee lukea alla olevat osoitetiedot:

    Biomed Oy
    04891453
    PL 100
    80020 Kollektor Scan

    Ota yhteyttä meihin

    Jättämällä meille viesti

    Voit ottaa meihin yhtettä soittamalla, vieressä olevalla lomakkeella tai lähettämällä meille sähköpostia info (at) biomed.fi .

      Hyväksyn Biomed Oy:n tietosuojaselosteen.